OK West auhinnavõistlus ja Pärnumaa MV 12.10.2013
OK West auhinnavõistlus ja Pärnumaa MV
12.10.2013 Võiste (Margit ja Sander Blehner)
M14  M16  M18  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65 

M14
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Markus Harald Pais        West            01:00.17             
   2. Keiro Kukk                West            01:00.42             
   3. Peeter August Leht        Okas            01:10.00             
   4. Fedor Predko                              01:28.30             
M16
9099m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Tomi-Andre Piirmets       West            01:07.51             
      Märten Henrik Pais        West            Ei start             
M18
12099m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Veiko Vinkel              West            01:21.06             
   2. Rando Marrandi            JOKA            01:41.05             
   3. Vadim Shved               SRD             01:44.47             
      Mattias Blehner           West            Ei start             
M21
16500m 29KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Marek Nõmm                Tammed          01:33.59  Pärnu      
   2. Jaagup Truusalu           Võru            01:42.04             
   3. Uku-Laur Tali             KEKRSK          01:43.16             
   4. Andre Nõmm                Tammed          01:47.11             
   5. Reimo Liiv                Tammed          01:50.36             
   6. Taivo Timmusk             HOK             01:55.30             
   7. Ragnar Kruusla            West            02:04.44  Pärnu      
   8. Mattias Rennel            KEKRSK          02:10.55             
   9. Kaur Kase                 Võru            02:11.18             
  10. Kristjan Linnus           Peko            02:12.47             
  11. Karel Pool                                02:20.45  Pärnu      
  12. Märt Kivila               Ilves           02:25.44             
  13. Jaanus Erm                                02:27.57  Pärnu      
  14. Lauri Ruberg                              02:35.17             
  15. Rain Jaaksoo              Tartu           02:36.37             
  16. Margus Lehtme                             02:58.50             
  17. Mati Karu                 JOKA            03:17.05             
  18. Michael Raer              SRD             03:34.23             
      Raio Piiroja                              Katk      Pärnu      
      Jaan Tarmak               SK100           Puuduv KP            
      Aleksandr Shved           SRD             Puuduv KP            
      Rain Kauge                Põrgupõhja      Puuduv KP            
M35
16500m 29KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Dmitri Shved              SRD             01:54.52             
   2. Tarmo Klaar               Ilves           02:11.35             
   3. Veljo Vask                West            02:15.55             
   4. Mati Mägi                 HOK             02:18.21             
   5. Raul Kangur               Peko            02:22.01             
   6. Ivo Miller                Koop            02:36.14             
   7. Kristjan-Taavi Vaiksalu   Tammed          02:49.25             
   8. Andres Käver              Extreme         03:29.15             
M40
14300m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Antti Roose               Kobras          01:39.38             
   2. Sergei Shirokov           SRD             01:39.44             
   3. Danilo Piht               Mercury         01:42.25             
   4. Margus Marrandi           JOKA            01:42.49             
   5. Aivar Leht                Okas            01:43.50             
   6. Viktor Kassatkin          SRD             01:44.53             
   7. Erkki Penu                West            01:52.25             
   8. Mait Tõnisson             LSF PT          01:57.28             
   9. Rünno Sulg                LSF PT          02:09.14             
  10. Mihkel Kalmaru            West            02:45.25             
M45
14300m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Taivo Tali                KEKRSK          01:45.21             
   2. Allar Padari              HOK             01:49.17             
   3. Raul Laas                 JOKA            01:54.49             
   4. Vladimir Savinov          SRD             01:59.44             
   5. Dag Kivila                DTZ             02:02.41             
   6. Eerik Lossmann                            02:22.40             
M50
11900m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Maido Kaljur              KEKRSK          01:20.12             
   2. Andres Talver             Mercury         01:25.38             
   3. Jaanus Reha               Koop            01:33.13             
   4. Mati Preitof              KEKRSK          01:35.36             
   5. Jaak Rohtsalu             Rakv            01:39.27             
   6. Aare Kuuseoks             Rakv            01:40.47             
   7. Jaak Kanniste             West            01:41.05             
   8. Aivar Meindok             LSF PT          01:44.22             
   9. Raul Olesk                Kobras          01:45.29             
  10. Jaanus Viljamaa           TON             01:46.16             
  11. Eduard Pukkonen           KEKRSK          01:50.25             
  12. Kalev Ruberg                              01:57.49             
  13. Tõnu Loog                 Kobras          02:12.54             
M55
11900m 28KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Paul Poopuu               JOKA            01:48.33             
   2. Kalju Vaikjärv            Vunder          01:51.58             
   2. Vello Post                Koop            01:51.58             
   4. Sulev Tuude               West            02:00.28             
   5. Aimur Raudsepp            JOKA            02:04.06             
   6. Ahto Karu                 JOKA            02:05.15             
   7. Tauno Kure                Kape            02:08.41             
      Kalmer Keevend            JOKA            Puuduv KP            
M60
11099m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Jüri Rokko                SK RT           01:34.58             
   2. Lembit Nöps               Ilves           01:37.38             
   3. Mati Karp                 Tempo           01:53.19             
   4. Mati Pilt                 West            01:54.38             
   5. Jüri Kadaja               Saku OK         02:05.09             
M65
9099m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Jüri Leesmäe              West            01:24.30             
   2. Heikki Kyyrönen           TON             01:25.33             
   3. Peep Koppel               Koop            01:31.10             
   4. Matti Railimo             SOC Asikkala    01:31.15             
   5. Mati Kallemets            Okas            01:33.20             
   6. Mati Poom                 TON             01:39.32             
   7. Tiit Koppel               Orion           01:55.11             
   8. Agu Koppa                 Jõhvikas        02:05.05             
      Enn Aedna                 West            Puuduv KP            
      Heldur Väljamäe           Orvand          Ei start             
M70
7000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Rein Küttim               Orion           01:20.58             
   2. Kalju Tilk                Orion           01:23.12             
   3. Mati Tõnus                Orion           01:27.31             
   4. Rein Kiisler              West            01:49.38             
   5. William Lambert           West            01:56.18             
   6. Riho Kilp                 Tammed          01:58.35             
   7. Aarne Mardiste            KEKRSK          02:02.10             
M75
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Endel Remmet              Kape            01:06.11             
   2. Heino Peeterson           West            01:07.43             
   3. Ain Uusna                                 01:09.51             
M80
6000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Heino Heinloo             Tammed          01:48.34             
   2. Feliks Kipper             Orion           02:01.42             
   3. Edgar Tammik              Orion           03:39.31             
N14
4900m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Marie Anna Blehner        West            00:47.38             
      Roos Lisette Parmas       SRD             Ei start             
N16
6099m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Alina Kramarenko          SRD             00:56.06             
   2. Kristin Viikmaa           West            01:10.06             
   3. Tiina-Maria Tali          KEKRSK          01:14.30             
N18
9099m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Anna Galay                                01:41.40             
      Elina-Emiilie Leht        Okas            Ei start             
N21
12099m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Merike Haugas             West            01:34.46  Pärnu      
   2. Katrin Vinkel             West            01:46.32  Pärnu      
   3. Anita Karnit              SRD             02:02.13             
   4. Anneli Nõmm                               02:21.42  Pärnu      
   5. Heleri Kirss              Koop            02:44.50             
   6. Sirli Nõmm                                02:48.30             
   7. Kerly Kodasma             West            02:58.43  Pärnu      
N35
11099m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Anne-Mari Pevkur          KSS Eero        02:20.47             
N40
9099m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          01:13.44             
   2. Heidi Sild                West            01:16.10             
   3. Imbi Kukk                 West            01:27.55             
   4. Merje Hansen              West            01:34.20             
   5. Kaie Kodasma              West            01:39.57             
   6. Ilona Poljakova           LSF PT          01:58.56             
N45
8000m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Merike Paapson            TON             01:16.38             
   2. Aari Talver               Mercury         01:18.45             
   3. Maris Roosipuu            TON             01:20.44             
   4. Inger Jalakas             KEKRSK          01:26.38             
   5. Rita Ojala                JOKA            01:48.57             
N50
7000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Helga Kivila              KLM MKB         01:15.22             
   2. Reet Johanson             Kobras          01:16.49             
   3. Ülle Raudsepp             Okas            01:21.42             
   4. Maire Kure                Kape            02:01.41             
N55
7000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Saima Värton              Kobras          01:02.15             
   2. Siiri Poopuu              JOKA            01:02.22             
   3. Ene Sulg                  Orvand          01:06.33             
   4. Eha Tolm                  Orvand          01:14.22             
   5. Tiina Talisoo             KEKRSK          01:18.15             
   6. Helge Valdek              KEKRSK          01:31.17             
   7. Ilme Roosi                Orvand          01:32.11             
   8. Ülle Põldoja              Ilves           01:33.15             
   9. Anu Pallon                JOKA            01:33.44             
  10. Saima Rand                West            01:47.57             
N60
6000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Niina Karnit              SRD             00:59.08             
   2. Tiiu Kaasik               Ilves           01:03.58             
   3. Marika Pilt               West            01:06.18             
   4. Riina Kivikas             Ilves           01:20.19             
   5. Kersti Mardiste           KEKRSK          01:27.01             
   6. Leili Prans               Ilves           01:29.39             
N65
6000m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Organisats   
   1. Liis Lille                KEKRSK          01:04.20             
   2. Maire Raid                Tammed          01:14.01             
   3. Ilse Uus                  TON             01:16.04             
   4. Kaie Kivila               Ilves           01:18.12             
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2012, www.tak-soft.com 12.10.2013 16:15:48