Eesti MV rattaorienteerumises ja BikEST2017 15.07.2017
EMV RO lühirada/BikEST 1. etapp (WRE)
15.07.2017 Jõulumäe (Tomi-Andre Piirmets)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
W17  W20  W21  W40  W50 

M17
8400m 20KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Trofim Merkulov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:44.18    
   2. Dmitriy Rakovitsa                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:47.20    
   3. Dmitriy Shvedov                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:50.37    
   4. Markus Harald Pais                  West                           EST 00:51.46    
   5. Jekabs Putnins                      OK Mezmalas                    LAT 00:55.25    
   6. Ragnar Rooba                        Rakv                           EST 00:55.50    
   7. Siim Turban                         Rakv                           EST 00:56.09    
   8. Daniil Safronov                     Vladimir                       RUS 00:56.14    
   9. Oskari Arvela                       Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:56.44    
  10. Martin Erik Maripuu                 Kobras/Põlva Spordikool        EST 01:04.23    
  11. Aleksander Kepler                   Kobras/Põlva Spordikool        EST 01:08.20    
  12. Nojus Lukošius                      OK Perkunas                    LTU 01:16.39    
  13. Mihkel Mahla                        Peko                           EST 01:16.42    
  14. Liutauras Sambarys                  Neringos SM                    LTU 01:20.25    
  15. Joris Meyer                         Neringos SM                    LTU 01:21.46    
  16. Augustas Baranauskas                Neringos SM                    LTU 01:26.16    
  17. Astijus Barila                      Neringos SM                    LTU 01:29.49    
  18. Raul Viitmaa                        Lehola                         EST 01:30.11    
  19. Timo Kudre                          Peko                           EST 01:48.29    
  20. Henri Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 02:10.25    
  21. Mihkel Tali                         Tartu Kivilinna Kool           EST 02:18.50    
      Artem Naumov                        WEST MTBO TEAM                 RUS ÜleAja      
      Raiko Marrandi                      JOKA                           EST Ei start    
M20
10000m 22KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Märten Henrik Pais                  West                           EST 00:53.10    
   2. Kevin Hallop                        Peko                           EST 01:05.22    
   3. Lauri Kukk                          Rakv                           EST 01:07.09    
   4. Villu Serv                          Kobras/Põlva Spordikool        EST 01:18.48    
M21
13000m 29KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Lauri Malsroos                      Tammed                         EST 00:53.09    
   2. Regimantas Kavaliauskas             OK Telsiai                     LTU 00:53.58    
   3. Tõnis Erm                           TAOK                           EST 00:54.39    
   4. Priit Poopuu                        JOKA                           EST 00:55.09    
   5. Sarunas Dmukauskas                  IOSK BUDAKALNIS                LTU 00:56.02    
   6. Aivis Zetmanis                      Azimuts OK                     LAT 00:56.59    
   7. Margus Hallik                       LUS                            EST 00:57.50    
   8. Vilius Stankevicius                 OK Perkunas                    LTU 00:58.24    
   9. Alar Viitmaa                        Lehola                         EST 00:59.35    
  10. Riccardo Rossetto                   Italian Orienteering Federatio ITA 00:59.41    
  11. Petras Andrasiunas                  OSK Sakas                      LTU 01:00.24    
  12. Martins Linde                       Ozons                          LAT 01:01.20    
  13. Yuri Balev                          Forest Sport                   RUS 01:01.58    
  14. Julius Juodisius                    OK FORTUNA                     LTU 01:02.12    
  15. Martins Lasmanis                    Auseklis IK                    LAT 01:03.25    
  16. Marek Karm                          SK100                          EST 01:04.17    
  17. Atis Krumins                        Ozons                          LAT 01:05.18    
  18. Edgars Krumins                      Latvian Orienteering Federatio LAT 01:05.50    
  19. Evgenii Logvinchuk                  Lahden Suunnistajat -37        RUS 01:06.12    
  20. Donatas Mickus                      OSK Sakas                      LTU 01:07.02    
  21. Egidijus Pilybas                    Neringos SM                    LTU 01:08.32    
  22. Tautvydas Zilinskas                 IOSK BUDAKALNIS                LTU 01:08.58    
  23. Pavel Dementev                      St Petersburg 100x24           RUS 01:10.14    
  24. Eduard Tomashevskiy                 Russian Orienteering Federatio RUS 01:10.55    
  25. Tomas Griskonis                     OK O Klaipeda                  LTU 01:13.54    
  26. Vytenis Miliunas                    Neringos SM                    LTU 01:15.21    
  27. Sergey Apatenkov                    St Petersburg 100x24           RUS 01:16.48    
  28. Andres Saetalu                      Tammed                         EST 01:24.21    
  29. Tanel Kalm                          Peko                           EST 01:27.20    
  30. Anton Ryzhov                        St Petersburg 100x24           RUS 01:34.04    
      Luca Dallavalle                     Italian Orienteering Federatio ITA Puuduv KP   
      Anders Blomster                     OK Trian                       FIN Puuduv KP   
      Evgenii Gordeev                     St Petersburg 100x24           RUS Puuduv KP   
      Edgars Briconoks                    Kapa OK                        LAT Puuduv KP   
      Uku-Laur Tali                       Harju KEK                      EST Puuduv KP   
      Georgiy Mavchun                     St Petersburg 100x24           RUS Ei start    
      Markus Puusepp                      Võru                           EST Ei start    
      Marek Mäoma                         OÜ PUKO                        EST Ei start    
M40
10599m 23KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Maxim Zhurkin                       Forest Sport                   RUS 00:48.01    
   2. Kārlis Dzalbs                       Ozons                          LAT 00:53.33    
   3. Mait Mändmets                       Rae                            EST 00:53.36    
   4. Kuno Rooba                          Rakv                           EST 00:54.50    
   5. Heikki Jokinen                      Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:55.30    
   6. Stanislav Tarassov                  SRD                            EST 00:55.40    
   7. Margus Venelaine                    LSF PT                         EST 00:56.25    
   8. Indrek Mahla                        Peko                           EST 00:57.59    
   9. Arbo Rae                            Rae                            EST 00:59.15    
  10. Vermo Siim                          Nõmme                          EST 01:03.40    
  11. Raitis Muižnieks                    Auseklis IK                    LAT 01:04.09    
  12. Aleksandr Logvinchuk                Lahden Suunnistajat -37        RUS 01:06.14    
  13. Raivo Erik                          Rae                            EST 01:09.18    
  14. Lauri Beilmann                      Tammed                         EST 01:25.03    
      Raul Kudre                          Peko                           EST Puuduv KP   
      Kaido Nurja                         Nõmme                          EST Puuduv KP   
      Aldo Mett                                                          EST Puuduv KP   
M50
8400m 20KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Igors Jamcuks                       Arena                          LAT 00:45.36    
   2. Jüri Pärnik                         Peko                           EST 00:45.54    
   3. Martti Parve                        Peko                           EST 00:46.59    
   4. Valdis Kokoriss                     Mona OK                        LAT 00:50.09    
   5. Tuomo Marttinen                     IPR                            FIN 00:50.12    
   6. Raul Olesk                          Kobras                         EST 00:55.18    
   7. Janis Putnins                       OK Mezmalas                    LAT 00:55.38    
   8. Jaak Kanniste                       West                           EST 00:56.20    
   9. Didzis Cakurs                       Naukseni                       LAT 01:00.03    
  10. Jarmo Launonen                      Keravan Urheilijat             FIN 01:01.03    
  11. Aleksander Pritsik                  Rakv                           EST 01:01.04    
  12. Raul Laas                           JOKA                           EST 01:03.25    
  13. Tiit Tali                           Ilves                          EST 01:16.09    
      Veiko Pak                           Rae                            EST Puuduv KP   
      Max Lindfors                        OK Trian                       FIN Puuduv KP   
      Tiit Riisalo                                                       EST Ei start    
      Tõnu Tänav                          Rae                            EST Ei start    
      Valdis Puzanov                                                     EST Ei start    
M60
7000m 18KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Heikki Peltonen                     IPR                            FIN 00:43.21    
   2. Sulev Tuude                         West                           EST 00:50.09    
   3. Riho Männi                          Lehola                         EST 00:53.17    
   4. Mati Kallemets                      Okas                           EST 00:57.22    
   5. Harry Veide                         LUS                            EST 00:58.16    
   6. Kalle Nelk                          Tammed                         EST 00:59.23    
   7. Timo Laurila                        Jalas                          FIN 01:13.14    
   8. Märt Järvik                         Okas                           EST 01:17.36    
   9. Heiki Rammul                        Ilves                          EST 01:19.44    
  10. Sulev Kuiv                          TAOK                           EST 01:34.14    
      Agu Koppa                           Jõhvikas                       EST Puuduv KP   
W17
7000m 18KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Alena Aksenova                      Saint-Petersburg               RUS 00:42.35    
   2. Anastasia Zhurkina                  Forest Sport                   RUS 00:44.36    
   3. Kristina Vaganova                   MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:50.37    
   4. Marina Obryvalina                   Vladimir                       RUS 00:51.18    
   5. Ekaterina Purtcezova                Vladimir                       RUS 00:51.55    
   6. Lika Chaku                          Vladimir                       RUS 00:53.04    
   7. Leana Jete Korb                     Peko                           EST 00:55.13    
   8. Daria Savostina                     Forest Sport                   RUS 01:02.48    
   9. Greta-Maria Pisarev                 Jõhvikas                       EST 01:08.06    
  10. Mari Linnus                         Peko                           EST 01:08.07    
  11. Geteli Hanni                        Kobras/Põlva Spordikool        EST 02:23.54    
      Juste Umbrasaite                    OK Perkunas                    LTU Puuduv KP   
W20
8400m 20KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Olya Mikhaylova                     MOSKOMPASORIENTA               RUS 00:49.34    
   2. Kaisa Rooba                         Rakv                           EST 00:56.43    
   3. Jonne Rooma                         Jõhvikas                       EST 01:02.02    
   4. Marie Anna Blehner                  West                           EST 01:05.32    
   5. Karolina Špukaitė                   Šiaulių JTC                    LTU 01:13.10    
   6. Kelly Vildek                        Rakv                           EST 01:15.28    
W21
10000m 22KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Karolina Mickeviciute Juodisiene    OK FORTUNA                     LTU 00:49.05    
   2. Svetlana Poverina                   Forest Sport                   RUS 00:49.44    
   3. Dina Zobena                         Latvian Orienteering Federatio LAT 00:53.06    
   4. Mara Kneta                          Mona OK                        LAT 00:54.23    
   5. Eleri Hirv                          Võru                           EST 00:57.02    
   6. Daisy Kudre                         Peko                           EST 00:57.07    
   7. Aiga Strazdina                      Meridians OK                   LAT 00:58.05    
   8. Diana Salikhova                     St Petersburg 100x24           RUS 00:58.18    
   9. Ingrit Kala                         Peko                           EST 01:00.14    
  10. Ieva Krumina                        Purva Bridejs                  LAT 01:01.53    
  11. Mariann Sulg                        Orvand                         EST 01:03.02    
  12. Marje Venelaine                     Tammed                         EST 01:04.42    
  13. Susan Pihelgas                      Tammed                         EST 01:07.43    
  14. Tuuli Erm                           Võru                           EST 01:09.40    
  15. Epp Käpa                            Peko                           EST 01:09.41    
  16. Kira Plysevskaja                    IOSK BUDAKALNIS                LTU 01:12.33    
  17. Zane Krumina                        Purva Bridejs                  LAT 01:16.48    
  18. Kairi Tuulmägi                      Mercury                        EST 01:22.38    
  19. Maarja Vuin                         Metsaratturid                  EST 01:29.50    
  20. Liisi Rist                          JOKA                           EST 01:31.38    
  21. Aurelija Viluckyte                  OK O Klaipeda                  LTU 01:38.56    
      Doris Kudre                         Peko                           EST 01:03.41*   
      Patricija Joana Babrauskaite        LTU MTBO Team                  LTU Ei start    
W40
7000m 18KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Kirsi Arvela                        Lahden Suunnistajat -37        FIN 00:54.51    
   2. Mare Parve                          Peko                           EST 00:59.29    
   3. Kadre Maalma                        Jõhvikas                       EST 01:01.38    
   4. Raili Rooba                         Rakv                           EST 01:03.17    
   5. Jaanika Rist                        JOKA                           EST 02:42.18    
      Epp Käpa                            Peko                           EST Ei start    
W50
6299m 15KP
Summa Indeks
Koht  Nimi                                Klubi                          Maa Tulemus       
   1. Marje Viirmann                      Harju KEK                      EST 00:54.48    
   2. Maippi Antikainen                   MS Parma                       FIN 01:01.09    
   3. Saima Värton                        Kobras                         EST 01:03.14    
   4. Ülle Põldoja                        Ilves                          EST 01:28.33    
   5. Arja Laurila                        Jalas                          FIN 02:21.37    
OK West
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 16.07.2017 23:12:57