Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Õppematerjalid

(Kaardistajale ja rajameistrile ->Rajameistrile)

Juhendid:

      EOL võistlusreeglid 2017: http://www.orienteerumine.ee//eol/failid/2017/EOLvoistlusreeglid_2017.pdf

      Raja läbimise juhend: pdf

      IOFi orienteerumisjooksu kaardi nõuded 2000.a. (ENG 1.1MB): pdf

      IOFi orienteerumisjooksu kaardi nõuded 2000.a. (EST 852kB): pdf

      IOFi orienteerumissprindi kaardi nõuded 01.01.2007 (ENG 291kB): pdf

      IOFi suusaorienteerumiskaardi nõuded 15.11.2009 (ENG 138kBMB): pdf

      IOFi suusaorienteerumiskaardi mõõtkavad ja tingmärgid (ENG 1,6MB): pdf

      IOFi MTBO kaardi nõuded 15.05.2010 (ENG 1.4MB): pdf

      IOFi KP-de legendid 01.01.2004 (ENG 3.4MB): pdf

      Eesti keelsed KP-de legendid (näidis ja seletused): (60kB): xlsx (197kB) pdf

      Orienteerumisjooksu (sprindi) keelualad 01.01.2007 (EST 105kB): pdf

Viited:

Ülesanded:

      Orienteerumise tingmärgid seletustega (184kB): pdf

      Orienteerumise tingmärgid seletusteta(123kB): pdf

      Kaardi orienteerimine (822kB): jpg

      Ülesanded (raamatust Treenerite tasemekoolitus) (2.23MB): pdf

      Treeningpäevik 2013-2014 (99kB): xls

Kaardid:

Tarkvara:

      Orienteerumissümbolitega font (46kB): ttf

      Orienteerumissümbolitega font+UKR (49kB): ttf


     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
01.09 Urmas Org
03.09 Indra Johanson
09.09 Maarja Palu-Teearu
12.09 Ragnar Markus Lõpp-Elmeste
13.09 Reigo Lepp
20.09 Kaire Vinkel
21.09 Allan Rist
25.09 Helve Soomann
29.09 Saima Rand

     N-Kalender 2019

RMK ORIENTEERUMISPÄEVAKUD

. 11.04 Vallikäär*
. 18.04 Paikuse*
. 25.04 Audru*
. 02.05 Valgerand*
. 09.05 Uulu*
. 16.05 Niidupark*
. 23.05 Kilingi-Nõmme*
. 30.05 Raeküla*
. 06.06 Rannametsa
. 13.06 Metsaküla
. 20.06 Tõstamaa
. 27.06 Audru
. 04.07 Jõulumäe
. 11.07 Rannametsa
. 18.07 Piirumi
. 25.07 Uulu
. 01.08 Kolga-Veski
. 08.08 Jõulumäe
. 15.08 Piirumi
. 22.08 Rannapark
. 29.08 Raeküla
. 05.09 Pärnu-Jaagupi
. 12.09 Tori
. 19.09 Lavassaare
. 26.09 Uulu
. 03.10 Rannapark
. 12.10 Võiste**
. KOOND 2019
--------------------------
.* - nöörirada
.** - OK West AV
.xx - toimumata
.xx - online
.xx - tulemused OK
.xx - esialgsed tulem.

     Tänukirjad
Eesti Olümpiakomitee




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.035 Sekund