Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Orienteerumisklubi West: Tulemused


OK Westi poolt korraldatud võistlused:


   Tulemused 1971. a. 
   Tulemused 1972. a. 
   Tulemused 1973. a. 
   Tulemused 1974. a. 
   Tulemused 1975. a. 
   Tulemused 1976. a. 
   Tulemused 1977. a. 
   Tulemused 1978. a. 
   Tulemused 1979. a. 
   Tulemused 1980. a. 
   Tulemused 1981. a. 
   Tulemused 1982. a. 
   Tulemused 1983. a. 
   Tulemused 1984. a. 
   Tulemused 1985. a. 
   Tulemused 1986. a. 
   Tulemused 1987. a. 
   Tulemused 1988. a. 
   Tulemused 1989. a. 
   Tulemused 1990. a. 
   Tulemused 1991. a. 
   Tulemused 1992. a. 
   Tulemused 1993. a. 
   Tulemused 1994. a. 
   Tulemused 1995. a. 
   Tulemused 1996. a. 
   Tulemused 1997. a. 
   Tulemused 1998. a. 
   Tulemused 1999. a. 
   Tulemused 2000. a. 
   Tulemused 2001. a. 
   Tulemused 2002. a. 
   Tulemused 2003. a. 
   Tulemused 2004. a. 
   Tulemused 2005. a. 
   Tulemused 2006. a. 
   Tulemused 2007. a. 
   Tulemused 2008. a. 
   Tulemused 2009. a. 
   Tulemused 2010. a. 
   Tulemused 2011. a. 
   Tulemused 2012. a. 
   Tulemused 2013. a. 
   Tulemused 2014. a. 
   Tulemused 2015. a. 
   Tulemused 2016. a. 
   Tulemused 2017. a. 
   Tulemused 2018. a. 





     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
03.01 Kalle Premet
11.01 Ilmi Nael
11.01 Jüri Leesmäe
12.01 Markus Harald Pais
16.01 Veiko Vinkel
16.01 Herman Mõlder
17.01 Vegard Kruusla
29.01 Kaie Kodasma
31.01 Siiri Rist
31.01 Ergo Enn

     N-Kalender 2019

RMK ORIENTEERUMISPÄEVAKUD

. 11.04 Vallikäär*
. 18.04 Paikuse*
. 25.04 Audru*
. 02.05 Valgerand*
. 09.05 Uulu*
. 16.05 Niidupark*
. 23.05 Kilingi-Nõmme*
. 30.05 Raeküla*
. 06.06 Rannametsa
. 13.06 Metsaküla
. 20.06 Tõstamaa
. 27.06 Audru
. 04.07 Jõulumäe
. 11.07 Rannametsa
. 18.07 Piirumi
. 25.07 Uulu
. 01.08 Kolga-Veski
. 08.08 Jõulumäe
. 15.08 Piirumi
. 22.08 Rannapark
. 29.08 Raeküla
. 05.09 Pärnu-Jaagupi
. 12.09 Tori
. 19.09 Lavassaare
. 26.09 Uulu
. 03.10 Rannapark
. 12.10 Võiste**
. KOOND 2019
--------------------------
.* - nöörirada
.** - OK West AV
.xx - toimumata
.xx - online
.xx - tulemused OK
.xx - esialgsed tulem.

     Tänukirjad
Eesti Olümpiakomitee




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.038 Sekund