Orienteerumisklubi West
Orienteerumisklubi West

     Teemad
· Avaleht
· Blogid
· E-mail juhatusele
· EOL kalender
· Kaardid
· Kaardiharjutused
· Kontakt
· Liikmed
· Liikmeks astumine
· Õpime
· Pildigalerii
· Püsirajad
· Päevakute statistika
· Pärnumaa or-list
· Rajameistrile
· Saavutused
· Teenused
· Tulemused
· Tutvustus
· Varustuse rentimine
· Võistlused

     Raamat West 25

RAAMAT - Orienteerumisklubi West 25


     Pildigalerii




     OR-kaardid




Uudised

24.11.2019 Üllatusvõistlus - täpsusorienteerumise tulemused.

Tule trenni 2018

Eesti Meistrivõistlused pika raja orienteerumises, 07.09.2019, Varbola
N18 (12 osalejat) 11. Tekla Liisa Vilberg
M45 (18 osalejat) 10. Priit Talu, 13. Erkki Penu
M65 (11 osalejat) 8. Mati Pilt
M75 (12 osalejat) 1. Enn Aedna, 10. Rein Kiisler
M80 (1 osaleja) 1. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumises, 01.09.2019, Miila
M45-50 (12 võistkonda) 5. OK West (Raivo Reiman, Olavi Loo, Priit Talu)

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal, 31.08.2019, Miila
N45 (13 osalejat) 9. Anne-Ly Viikmaa
N65 (16 osalejat) 12. Marika Pilt
M45 (23 osalejat) 7. Olavi Loo, 9. Priit Talu, 17, Erkki Penu, 18. Indrek Viikmaa
M50 (19 osalejat) 2. Raivo Reiman
M65 (20 osalejat) 20. Mati Pilt
M75 (14 osalejat) 3. Enn Aedna
M80 (4 osalejat) 1. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprinditeates, 25.08.2019, Palamuse
MN21 (17 võistkonda) 12. OK West (Kristin Viikmaa, Veiko Lille, Mattias Blehner, Tekla Liisa Vilberg)
MN45-50 (12 võistkonda) 4. OK West (Anne-Ly Viikmaa, Indrek Viikmaa, Sander Blehner, Margit Blehner)

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu öisel tavarajal, 24.08.2019, Pala
M35 (11 osalejat) 11. Veiko Lille
M40 (16 osalejat) 12. Raio Piiroja
M45 (20 osalejat) 11. Priit Talu
M75 (4 osalejat) 2. Enn Aedna

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprindis, 24.08.2019, Kuremaa
N18 (12 osalejat) 4. Tekla Liisa Vilberg
N21 (30 osalejat) 20. Kristin Viikmaa
N45 (13 osalejat) 4. Margit Blehner, 7. Anne-Ly Viikmaa
N65 (13 osalejat) 10. Marika Pilt
M21 (26 osalejat) 21. Mattias Blehner
M35 (14 osalejat) 11. Veiko Lille
M40 (21 osalejat) 4. Raio Piiroja
M45 (26 osalejat) 9. Priit Talu, 15. Sander Blehner, 17. Indrek Viikmaa, 25. Veljo Vask
M65 (10 osalejat) 7. Mati Pilt
M75 (9 osalejat) 2. Enn Aedna

Eesti MV sprint


Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise tavarajal, 21.07.2019, Mammaste
M21 (14 osalejat) 11. Märten Henrik Pais

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise sprindis, 20.07.2019, Mammaste
M21 (14 osalejat) 6. Märten Henrik Pais

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise lühirajal, 20.07.2019, Mammaste
M21 (14 osalejat) 12. Märten Henrik Pais

Eesti Meistrivõistlused MN21 teateorienteerumises, 19.05.2019, Vitipalu
N21 (20 võistkonda) 6. OK West (Mariann Sulg, Tekla Liisa Vilberg, Merike Haugas)
M21 (30 võistkonda) 17. OK West (Raivo Reiman, Olavi Loo, Priit Talu)

Eesti MV lühirajal Eesti MV lühirajal Eesti MV lühirajal


Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu lühirajal, 18.05.2019, Vitipalu
N18 (9 osalejat) 1. Tekla Liisa Vilberg
N40 (10 osalejat) 6. Merike Haugas
N45 (13 osalejat) 4. Margit Blehner, 12. Anne-Ly Viikmaa
M45 (24 osalejat) 9. Olavi Loo, 14. Priit Talu, 16. Indrek Viikmaa, 19. Sander Blehner
M50 (20 osalejat) 13. Raivo Reiman
M75 (13 osalejat) 3. Enn Aedna, 13. Rein Kiisler
M80 (3 osalejat) 2. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu pikal rajal, 15.09.2018, Veskimõisa
N18 4. Tekla Liisa Vilberg
N65 7. Marika Pilt
M21E 8. Veiko Vinkel
M35 4. Raio Piiroja, 8. Priit Talu
M45 2. Raivo Reiman, 13. Olavi Loo, 17. Erkki Penu
M65 11. Mati Pilt
M75 9. Rein Kiisler
M80 2. Heino Peeterson

Eesti MV pikal rajal


Eesti MV pikal rajal


Eesti MV n-v teade


Eesti Meistrivõistlused noorte ja veteranide teateorienteerumises, 26.08.2018, Kütiorg
M45-50 2. Priit Talu, Olavi Loo, Raivo Reiman

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu tavarajal, 25.08.2018, Kütiorg
N18 4. Tekla Liisa Vilberg
N21A 2. Ragne Reiman
M35 7. Raio Piiroja
M45 4. Raivo Reiman, 10. Olavi Loo
M65 15. Mati Pilt
M70 10. Enn Aedna
M75 8. Rein Kiisler
M80 3. Heino Peeterson

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprinditeates, 19.08.2018, Viljandi
MN18-20 7. Kristin Viikmaa, Märten Henrik Pais, Tomi-Andre Piirmets, Marie Anna Blehner
MN45-50 4. Anne-Ly Viikmaa, Sander Blehner, Priit Talu, Margit Blehner

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu öisel tavarajal, 18.08.2018, Tääksi
N20 7. Marie Anna Blehner
N45 3. Margit Blehner, 18. Anne-Ly Viikmaa
M21 11. Mattias Blehner, 12. Hendri Parrol
M35 5. Raio Piiroja
M45 4. Priit Talu, 12. Sander Blehner

Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu sprindis, 18.08.2018, Viljandi
N20 7. Marie Anna Blehner, 8. Kristin Viikmaa
N45 6. Margit Blehner. 9. Anne-Ly Viikmaa, 14. Ilvi Vare
M20 12. Georg Sten Toots
M45 3. Priit Talu
M70 7. Enn Aedna
M75 3. Rein Kiisler, 6. Heino Peeterson

Eesti MV öisel tavarajal


Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise tavarajal, 22.07.2018, Mikitamäe
M20 3. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 5.)

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise sprindis, 21.07.2018, Värska
M20 1. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 4.)

Eesti Meistrivõistlused rattaorienteerumise lühirajal, 21.07.2018, Värska
M20 1. Märten Henrik Pais (WRE võistluse arvestuses 5.)

Eesti MV rattaorienteerumises


Eesti MV lühirajal


Eesti Meistrivõistlused orienteerumisjooksu lühirajal, 19.05.2018, Küka
M21 27. Veiko Vinkel
M45 9. Raivo Reiman
M65 12. Mati Pilt
M70 8. Enn Aedna
M80 2. Heino Peeterson
N21 20. Katrin Linnus, 21. Ragne Reiman
N45 11. Anne-Ly Viikmaa
N65 9. Marika Pilt

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise sprinditeates, 17.02.2018, Värska
N21 5. Katrin Linnus, Siiri Rist

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise sprindis, 17.02.2018, Värska
M20 2. Märten Henrik Pais
N21 5. Katrin Linnus, 10. Siiri Rist

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise tavarajal, 11.02.2018, Kuulmajärve
M20 3. Märten Henrik Pais

Eesti Meistrivõistlused suusaorienteerumise lühirajal, 10.02.2018, Kuulmajärve
M20 3. Märten Henrik Pais


Viimased tulemused:

2019. a. OK Westi pargituuri tulemused.

2019. a. RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevakute tulemused.

04.09.2019 Pärnumaa Rannamängud - orienteerumise tulemused.

12.10.2019 OK West AV ja Pärnumaa MV tulemused.

24.11.2019 Üllatusvõistlus - täpsusorienteerumine tulemused.


Meid toetavad:

AS Saaremaa Piimatööstus      Pärnu Linnavalitsus      Eesti Kultuurkapital      Pärnumaa Spordiliit Pärnumaa Spordiliit

Hetkel pole võimalik kodukat näidata, proovi hiljem uuesti.

     Blogid
Heidi Sild Tomi-Andre Piirmets Kristiina Vinkel

     Sünnipäevad
01.12 Ilme Palu
02.12 Anne-Ly Viikmaa
04.12 Mihkel Herbert Pais
06.12 Priit Talu
18.12 Mariann Sulg
19.12 Kristiina Vinkel
21.12 Karl Valgepea
23.12 Sulev Kasemets
23.12 Eva Laaring
23.12 Regina Helena Lõpp-Elmeste
31.12 Vaiko Vare

     N-Kalender 2019

RMK ORIENTEERUMISPÄEVAKUD

. 11.04 Vallikäär*
. 18.04 Paikuse*
. 25.04 Audru*
. 02.05 Valgerand*
. 09.05 Uulu*
. 16.05 Niidupark*
. 23.05 Kilingi-Nõmme*
. 30.05 Raeküla*
. 06.06 Rannametsa
. 13.06 Metsaküla
. 20.06 Tõstamaa
. 27.06 Audru
. 04.07 Jõulumäe
. 11.07 Rannametsa
. 18.07 Piirumi
. 25.07 Uulu
. 01.08 Kolga-Veski
. 08.08 Jõulumäe
. 15.08 Piirumi
. 22.08 Rannapark
. 29.08 Raeküla
. 05.09 Pärnu-Jaagupi
. 12.09 Tori
. 19.09 Lavassaare
. 26.09 Uulu
. 03.10 Rannapark
. 12.10 Võiste**
. KOOND 2019
--------------------------
.* - nöörirada
.** - OK West AV
.xx - toimumata
.xx - online
.xx - tulemused OK
.xx - esialgsed tulem.

     Tänukirjad
Eesti Olümpiakomitee




PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Lehe tekkimine: 0.032 Sekund